SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
im. Władysława Broniewskiego w Płocku
09-401 Płock ul. Cicha 12A   tel. 24 262-31-08   fax. 24 269-65-05

piknik1min13 maja 2017 roku na Starym Rynku w Płocku odbyła się kolejna odsłona Pikniku Europejskiego. Jak co roku mogliśmy podziwiać kolorowe stoiska reklamujące poszczególne kraje europejskie, których przygotowaniem zajęły się płockie szkoły. Szkoła Podstawowa nr 5 reklamowała Włochy, prezentując dorobek kulturowy tego państwa. Na naszym stoisku nie mogło zatem zabraknąć włoskiej architektury, słynnych Włochów, pizzy i włoskiej muzyki.

Jednym z punktów programu Pikniku Europejskiego był pokaz talentów przedszkolaków i uczniów miejskich placówek oświatowych. Naszą szkołę reprezentowała grupa taneczna przygotowana do występu przez panią Martę Lewandowską Parada europejska zgromadziła wielu uczestników, wśród których nasi uczniowie wyróżniali się balonami we włoskich barwach narodowych. W paradzie nie zabrakło również Juliusza Cezara, włoskich modelek oraz piłkarzy.

Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom zaangażowanym w przygotowanie naszego udziału w Pikniku Europejskim serdecznie dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej imprezy!

Copyright © 2011 SP5 Wszelkie prawa zastrzeżone
Autor: mgr inż. Daniel Kozłowski